شناسه خبر: 84794
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير، ساعت 17:06
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان همزمان با روز تامین اجتماعی و به منظور تجلیل و تکریم از دو تن از بازنشستگان و مستمری بگیران شمیرانات عیادت کرد.

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی ، در این دیدار صمیمانه  که علی اصغر بیات رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر کشور، محمد اسدی  رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر استان قزوین، احمدی پنجکی رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر شمیرانات و مدیران کل معاونت فرهنگی و اجتماعی نیز حضور داشتند.
دکتر محمد رضا جعفریان  ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی ، این سنت حسنه را وظیفه اخلاقی،  شرعی  و سازمانی بر شمرد و بر اهمیت احترام به بزرگان و دلجویی از آنان تاکید و با توجه به شدت  بیماری علی یاری کریمی در ناحیه ریه و زانو ، دستور مساعد برای تسهیل و تسریع در انجام امور درمانی پزشکی وی را  صادرکرد.
در ادامه این دیدار سعید حسینی مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی و مسئول اداره کل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان نیز ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی ، با طرح سوالاتی ،میزان رضایتمندی آنان از سازمان تامین اجتماعی به ویژه امور فرهنگی و اجتماعی را جویا  شد.
حشمت اله میرزایی و علی یاری کریمی نیز ضمن تقدیر و تشکر از سازمان تامین اجتماعی به دلیل  حضور و دلجویی از آنان ، مکفی نبودن حقوق مستمری حداقل بگیران و هزینه های درمانی و پزشکی به عنوان مشکلات اصلی مستمری بگیران عنوان کردند.
در این دیدار ها ، هدایایی از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی به نامبردگان اهدا  و با توجه به تقاضای بهره مندی از اعزام رایگان به شهر مشهد مقدس دستور مساعد به دست اندر کاران صادر شد.

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha