شناسه خبر: 81883
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ شنبه ۲۲ تير، ساعت 08:46
دفتر امور فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان سازمان، در نخستین روز از هفته تامین اجتماعی ضمن بازدید از شرکت توره شیمی پارس، با اهدای لوح و تندیس مسئولیت اجتماعی، از مدیرعامل این شرکت به عنوان کارفرمای نمونه تجلیل کرد.

مدیرعامل شرکت توره شیمی پارس در این دیدار با اشاره به تاثیر غیرقابل انکار تحریم‌ها بر تولید کشور گفت: تحریم‌ها، اغلب شرکت‌ها و کارخانه‌ها را در تامین مواد اولیه و نیز صادرات محصولات با مشکلات جدی مواجه ساخته است و ما نیز در امان نیستیم. هزینه خرید مواد اولیه به شدت بالا رفته و بعضا تا 4 برابر هم رسیده است.

شکوه‌السادات هاشمی با ارزشمند خواندن حرکت سازمان تامین اجتماعی در تجلیل از کارفرمایان تصریح کرد: اگرچه در جشنواره های شیخ بهایی و نوآوری و شکوفایی کارآفرینان برتر کشوری به عنوان کارآفرین برتر تجلیل شده ام، اما هرگز در جشنواره ها و تجلیل هایی که عناوین صوری اعطا می کنند شرکت نمی کنم. حرکت ارزشمند سازمان تامین اجتماعی در تجلیل از کارآفرینان برتر مایه دلگرمی است.

وی بیمه بودن تمام کارگران شرکت را به عنوان یکی از علل انتخاب به عنوان کارفرمای برتر بیان کرد و گفت: به محض ورود کارگران آنها را با بیمه کردن به امنیت شغلی و دل دادنشان به کار دلگرم می کنم و آنها نیز با عشق و علاقه کار خود را ادامه می دهند. از اینکه تاکنون در پرداخت حق بیمه آنها هیچ وفقه ای ایجاد نشده بسیار خوشحال هستم.

هاشمی تصریح کرد: من یکی از کارفرمایان خوش حساب تامین اجتماعی هستم و با وجود برخی بی مهری ها و مشکلاتی که بعضا در فرایند بازرسی ها روی می دهد، هیچ گله یا مطالبه ای از تامین اجتماعی ندارم.

زنان کارآفرین مایه مباهات عرصه تولید کشور هستند

شایسته شریعتمداری، معاون مدیرکل امور فرھنگی و اجتماعی کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی نیز در آیین تجلیل از مدیرعامل شرکت توره شیمی پارس، با ابزار خرسندی از حضور یک کارآفرین زن در این عرصه حساس و پرمشغله گفت: حضور ارزشمند بانویی پرتلاش در زمره کارفرمایان مایه افتخار و مباھات است و مراسم امروز در اولین روز از هفته تامین اجتماعی، نشانه ارج گذاری سازمان تامین اجتماعی به جایگاه زنان توانمند عرصه تولید کشور است.

شریعتمداری با تاکید بر ضرورت ارتقای نظام سه‌جانبه‌گرایی در سازمان تامین اجتماعی، بر نقش کارفرمایان به عنوان مهم ترین رکن این نظام اشاره کرد و گفت: کارفرما رکن اصلی نظام سه‌جانبه‌گرایی در تامین اجتماعی است و به جهت پرداخت بخش عمده ای از حق بیمه‌ها، سهامدار اصلی سازمان نیز محسوب می شوند.

وی افزود: به ھمین جهت این معاونت تلاش دارد که از یک سو با برگزاری جلسات ھم اندیشی و راهبردی با شرکای اجتماعی، به دریافت نظرات و پیشنهادات کارفرمایان و تشکل های کارگری و کارفرمایی دست یابد و از طرف دیگر ضمن شناسایی مشکلات آنها، در جهت رفع موانع و برآوردن نیازهای آنها گام بردارد و تکریم و تجلیل کارفرمایان نیز در ھمین راستا است.

گفتنی است شرکت توره شیمی پارس، اولین تولیدکننده خمیر سوسک‌کش با برند امحاء است.

منبع:تامین 24

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha