شناسه خبر: 81081
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير، ساعت 10:00
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان گفت: منابع آزمون مراحل مقدماتی و نهایی رشته مفاهیم و میزان حفظ آیات بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم سال جاری ویژه همکاران شاغل، تعیین و برای بهره برداری اعلام شده است.

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی،سید مجتبی موسوی اظهار داشت:کتاب اخلاق در قرآن اثر آیت الله العظمی مکارم شیرازی جهت این دوره از مسابقات برای رشته مفاهیم تعیین شده است.

وی افزود: در مرحله مقدماتی، جلد اول فصل 12 مبحث گام های عملی به سوی تهذیب از صفحه 208 الی 255 تا ابتدای موضوع نیت و اخلاص و جلد دوم از ابتدای فصل اول مبحث تکبر و استکبار (صفحه 19) تا انتهای فصل هفدهم مبحث بخل و امساک تا (پایان صفحه 396) و مرحله نهایی نیز جلد اول از صفحه 208 الی 255 و کل جلد دوم تعیین و در صورت تغییرات برای مرحله نهایی،متعاقباً اعلام خواهد شد.
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان افزود: به منظور افزایش کمی و کیفی رقابت در مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان، رشته حفظ در سه سطح شامل، سطح یک: 8 جزء اول_ سطح دو: 15جزء اول، سطح سه: جزء 30 قرآن کریم برگزار خواهد گردید.
وی اظهار داشت: مرحله مقدماتی آزمون مفاهیم و حفظ در تاریخ 10 و 11 شهریور ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود.
لازم به ذکر است، لینک فایل الکترونیکی منابع آزمون در  ذیل صفحه و در پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی به آدرس www.makarem.ir  در دسترس قرار دارد.

 

دانلود منابع آزمون فایل 1

دانلود منابع آزمون فایل 2

دانلود منابع آزمون فایل 3

 

 

 

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha