شناسه خبر: 80124
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد، ساعت 18:00
رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر شهرستان شمیرانات و عضو هیئت مدیره کانون استان تهران بر ضرورت حضور نماینده کانون در هیئت امنا و اجرای طرح همسان سازی تأکید کرد.

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی ;پرویز احمدی پنجکی در نشستی که با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل امور فرهنگی اجتماعی بازنشستگان و مستمری بگیران، مشاور اجرایی معاونت فرهنگی و اجتماعی و اعضای هیئت مدیره کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر شهرستان شمیرانات برگزار شده بود، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان با تشریح دلایلی در خصوص ضرورت حضور نماینده کانون عالی بازنشستگان در هیئت امناء و ضرورت انجام طرح همسان سازی تأکید کرد و گفت: سازمان باید بر انتخابات کانون ها نظارت داشته باشد و افرادی که توانایی تجزیه و تحلیل دارند وارد کانون ها شوند.
وی از طرح های اجرا شده در این حوزه مانند طرح کرامت رضوی و ارتقاء سطح سواد سلامت تقدیر و تشکر و در ادامه از تشکیل کمیته های بیمه و درمان و دبیرخانه شرکای اجتماعی ابراز خشنودی کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و یادآوری پیش رو داشتن شبهای پرفیض قدر خاطر نشان کرد: سازمان خوشبخت است که چنین پشتوانه مردمی به صورت کاملاً سازمان یافته دارد. ما سعی کردیم تمام نقطه نظرات شرکای اجتماعی سازمان را بگیریم و به دیگر حوزه های ذیربط سازمانی و برون سازمانی منتقل ‌کنیم.
دکتر محمدرضا جعفریان یکی از کارهایی که معاونت فرهنگی و اجتماعی به جد دنبال آن بوده است گنجاندن قوانین و آشنایی با سازمان در کتب درسی دبستان و دبیرستانها و آموزش حوزه های شرکای اجتماعی بالاخص کانون های بازنشستگان است.
وی خاطر نشان کرد: از سال 96 تاکنون در خصوص رفتار متقابل بین کارمندان و ارباب رجوع سندی به نام حقوق شهروندی را تدوین کردیم و درصدد اجرایی کردن آن هستیم.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان گفت: در سال 97 بیش از 32000 نفر از بازنشستگان به شهر مقدس مشهد در غالب طرح کرامت رضوی اعزام شدند و امسال نیز این طرح در حال اجراست. برنامه سیاحتی و گردشگری برای بازنشستگان و مستمری بگیران اقلیت های دینی نیز در سراسر کشور پیش بینی‌هایی شده است.
دکتر جعفریان در پایان افزود: نخستین جلسه برگزاری پاتوق کتاب با حضور نویسندگان در این معاونت برگزار شد و این طرح نیز ادامه دار خواهد بود.

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha