زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۸ شهريور ساعت 11:09 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۱۸ ساعت 11:09    تعداد بازدید: 263    کد مطلب: 65524

اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران بزرگ
کسب عنوان دستگاه برگزیده استانی درشاخص های عمومی و اختصاصی ازمیان 63 دستگاه شرکت کننده در بیستمین جشنواره شهید رجایی


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران، جشنواره شهید رجایی به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه کردن ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آنها و بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی برگزار می گردد. در این جشنواره که هرساله بر اساس شاخص های اختصاصی و عمومی مورد بررسی قرار می گیرد، از دستگاه اجرایی برتر تجلیل به عمل می آید.
برهمین اساس، اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران با کسب بالاترین امتیاز در شاخص های اختصاصی و عمومی موفق به کسب مقام برتر گردیده و توانست تقدیرنامه جشنواره را از آن خود کند.
میرزایی مدیرکل تامین اجتماعی شرق تهران در حاشیه برگزاری این جشنواره گفت: این موفقیت، حاصل تلاش همگانی، خرد جمعی و برنامه ریزی گروهی، توسط همکاران بسیار گرامی در سطح اداره کل و شعب تابعه بوده و لذا ضمن تبریک و خدا قوت به محضر تک تک عزیزان همکار و خانواده محترمشان، توفیق روزافزون و همچنین تداوم تلاش و کوشش در کسب موفقیت ها، در تمامی زمینه ها و بخش های کاری را برای آنان از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha